FIFA Manager 10 Demo

Pobierz Obrazy Opis
FIFA Manager 10

Gra na którą czekali wszyscy adepci sagi EA Sports. Wiele nowych opcji i multiplayer online!

Wypuszczona na rynek w 2010 roku gra EA Sports FIFA Manager jest z pewnością jedną z najpopularniejszych strategicznych gier sportowych, która niewątpliwie ma szansę zdobyć uznanie i palmę pierwszeństwa wśród taktycznych gier związanych ze światem piłki nożnej. Sukces prezentowanej w tym miejscu wersji jest zasługą panów z EA, którzy zanim podeszli do pracy nad grą, wysłuchali uwag i sugestii graczy a potem przygotowali produkt zgodny z ich oczekiwaniami.

Kto może wiedzieć lepiej niż sam grający co jest najciekawsze i co najbardziej podoba się w grze? Ta prosta zasada doprowadziła twórców EA Sports FIFA Manager do odpowiedzi i jak się okazało, w tym konkretnym przypadku grających najbardziej ucieszyła możliwość gry w sieci. I tak, dzięki FIFA Manager 10 po raz pierwszy możesz wykorzystać łącze internetowe lub LAN aby sprawdzić się w rozgrywce jeden na jednego z innym graczem.

Oprócz nowego trybu online, w tradycyjnej wersji offline FIFA Manager 10, według zapewnień twórców gry, znajdziesz mnóstwo ulepszeń i nowych opcji zarządzania twoim własnym klubem piłkarskim, począwszy od treningów, zmian w taktyce gry i ustawienia zawodników, rozbudowy stadionu czy zakupu nowych lub transferu starych piłkarzy...

Pobierz

Wyszukiwania podobne do FIFA Manager 10