FIFA 2008

Jedna z najbardziej realistycznych symulacji gry w piłkę!

Gra FIFA jest sagą futbolową o zasłużonej renomie, która nie potrzebuje prezentacji. Jej znakiem firmowym jest niesamowita grywalność i szeroki wachlarz oficjalnych licencji, którym zawsze towarzyszy awangarda najciekawszych nowinek technicznych.

W FIFA 2008 znajdziesz oczywiście mecze i turnieje tradycyjne ale oprócz nich zupełnie nowy, rewolucyjny tryb gry “Zostań graczem zawodowym”. W tym trybie gry, który jest niezwykłą przygodą, będziesz mógł poprowadzić jednego jedynego zawodnika poprzez wszystkie jego mecze, sparringi i spotkania od kategorii podstawowych aż do klubów ze światowej elity futbolu.

W FIFA 2008 przyciąga uwagę niezwyła fizyka trajektorii piłki, doskonale rozwinięta sztuczna inteligencja drużyny przeciwników (silnik decyzyjny oparty na 35 parametrach!) i precyzyjny system strzałów bardziej realny niż do tej pory. Na co czekasz? Pobierz FIFA 2008 i graj razem z tysiącami graczy z całego świata, setkami klubów i dziesiątkami lig narodowych z całego świata. FIFA 2008 to kwintesencja futbolowego świata!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do FIFA 2008