PES 2008 (Pro Evolution Soccer) Demo

Pobierz Obrazy Opis

W swej legendarnej już walce z sagą spod znaku FIFA o prymat wśród komputerowych gier futbolowych, PES 2008 (Pro Evolution Soccer) kładzie nacisk na symulację i hiperrealistyczny typ gry, starając się oddać jak najlepiej całość wrażeń związanych z rozgrywką prawdziwego meczu. I tak, rysy zawodników z PES 2008 i architektura stadionów odpowiadają doskonale ich pierwowzorom, animacje są niezwykle płynne i wręcz by się chciało powiedzieć, ludzkie, zwłaszcza biorąc pod uwagę gesty zawodników, sposób w jaki świętują gol, pocieszają się po nieudanej akcji czy upadają po faulu, itp.

W PES 2008 (Pro Evolution Soccer) rozpoznasz bez trudu piłkarskich idoli takich jak Ronaldinho, Cristiano Ronaldo czy Iker Casillas nie czekając na ich pierwszoplanowe zbliżenie.

Jako doskonały symulator PES 2008 (Pro Evolution Soccer) jest łatwy w użyciu ale jednocześnie niezwykle trudny do opanowania. Technologia TeamVision, stanowiąca część dynamicznie adaptującej się sztucznej inteligencji pozwala aby procesor "uczył się" i stopniowo adaptował do naszego stylu gry w piłkę.

Możesz zapomnieć o trickach i powtarzającej się rutynie gry. W PES 2008 (Pro Evolution Soccer) do niczego się one nie przydadzą bowiem twój przeciwnik nauczy się odpierać twoje ataki i bezlitośnie wykorzysta luki w twojej obronie.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do PES 2008 (Pro Evolution Soccer)