FotoMix

"Miksowanie" zdjęć i tworzenie własnych kompozycji fotograficznych.

FotoMix jest prostym w użyciu i dostępnym nieodpłatnie programem do retuszu zdjęć, którego podstawowym zadaniem jest tworzenie kompozycji fotograficznych z wymieszanych zdjęć.

Z pomocą FotoMixu będziesz mógł wymieszać zdjęcia i obrazy tworząc nowe kompozycje ale to tylko czubek gory lodowej możliwości tego programu. Stworzyć nowy obraz z dwoch zdjęć może bowiem każdy program do edycji zdjęć, jednak tylko FotoMix oferuje możliwość stworzenia zupełnie nowych, innych niż pierwowzory, obrazów i to prościej i szybciej niż sobie wyobrażasz.

Wystarczy, że wybierzesz zdjęcia i zaczniesz wyprobowywać kolejne opcje FotoMixu dostępne w przejrzystym interfejsie dostępnym w wielu wersjach językowych. Bez problemu usuniesz tło zdjęć, zmienisz ich rozdzielczość, jasność, kontarst czy koloryt a także wytniesz interesujące cię fragmenty aby wkleić je do innych zdjęć...

Jednym słowem, z FotoMixem wszystko jest możliwe. A kiedy wybierzesz już ostateczne zdjęcie, pozwól by FotoMix dokonał swych czarów i złożył w całość wybrane i przygotowane uprzednio zdjęcia. Gotowe! Nowe zdjęcie, oryginalne i doskonale skomponowane, bynajmniej nie wyglądające na złożone z innych zdjęć! Wypróbuj FotoMix sam! Nie pożałujesz!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do FotoMix