Photo Scenery 3.5 Demo

Pobierz Obrazy Opis
Photo Scenery

Najŀatwiejszy fotomontaż - dodaj do swoich zdjęć fragmenty innych fotografii.

Photo Scenery to proste narzędzie sŀużące do fotomontażu i retuszu zdjęć. Wyobraź sobie z jednej strony twoją fotografię a z drugiej piękny krajobraz. Nie chciaŀbyś poŀączyć ich obu tak aby nie byŀo widać śladu montażu i otrzymać nową, naturalną jakby nie patrzeć fotkę? Oto zadanie dla programu, który tu przedstawiamy.

Photo Scenery pozwala na “wklejenie” w sposób caŀkowicie niezauważalny jednego zdjęcia cyfrowego w drugie. Nieomal bez wysiŀku osiągniesz rzucające się w oczy efekty. Program ten nie tylko pozwala na “wklejanie” zdjęć w inne zdjęcia ale także wcześniej przygotowanych i opracowanych elementów graficznych, stanowiących część zasobów aplikacji, takich jak ramki, obrazki, kwiaty itp.

Oczywiście każde zdjęcie, nawet te już retuszowane, otwarte poprzez Photo Scenery może być poddane obróbce. Możesz zmienić jego rozmiar, pozycje, dodać tekst…Wszystko to za pośrednictwem Photo Scenery staje się dziecinnie proste. Wystarczy kliknąć na plik i przeciągnąć go gdzie chcesz go umieścić.

Photo Scenery dysponuje 200 filtrami, 60 rodzajami kwiatów, 160 ramkami, i 120 rysunkami gotowymi do wklejenia do twych fotografii.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Photo Scenery