Google Chrome Canary Build 23.0.1241

Pobierz Obrazy Opis
Google Chrome Canary Build

Odkryj najciekawsze fukcje wersji Google Chrome z przyszłości.

Pod nazwą Google Chrome Canary Build kryje się wersja próbna twórców przeglądarki Google’a. Korzystają z niej w celu badań i tworzenia nowych funkcji, które w przyszłości znajdują swe miejsce w kolejnych wersjach tej przeglądarki.

Wprawdzie Google Chrome Canary Build nie jest pierwszą wersją Chrome Beta, którą Google upublicznia, tym niemniej jednak jest jedyną, którą można zainstalować równocześnie ze stabilną wersją Google Chrome. Oznacza to tyle, że jeżeli do tej pory, chcąc wypróbowąć wersję próbną musiałeś uprzednio odinstalować Google Chrome, od tej chwili nie jest to konieczne, jako, że obie przeglądarki działają sprawnie jednocześnie. .

Tak więc jeżeli ciekawią cię nowinki Chrome, bez obawy możesz pobrać i wypróbować za darmo Google Chrome Canary Build. Wkrótce sam się przekonasz jak szybka jest ta nowa wersja, o ile wrosła dynamika ładowania się stron i o ile szybsze jest wyszukiwanie z paska zadań.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Google Chrome Canary Build

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .