GTA San Andreas Multiplayer 0.3.7…

Pobierz Obrazy Opis

GTA San Andreas to jedna z najbardziej cenionych gier na świecie, której nieskończone możliwości gry stanowią niewątpliwy przyczynek do sukcesu jakim się nieustannie cieszy. W zasadzie jej jedynym mankamentem jest brak oficjalnej wersji gry w trybie multiplayer ale teraz dzięki GTA San Andreas Multiplayer można temu łatwo zaradzić.

GTA San Andreas Multiplayer to łatka lub, jeżeli wolisz, adaptacja popularnej gry San Andreas, która nie tylko pozwala cieszyć się doskonałą grą w towarzystwie przyjaciół ale dodatkowo zawiera środowisko twórcze bazujące na skryptach (tecnología PAWN) co umożliwia personalizację i definicję niemalże każdego aspektu nowego trybu multiplayera. Rzec by się chciało: moc jest z tobą!

Nie masz też powodów do troski, nie stracisz ani jednego obiektu z oryginalnej gry San Andreas jako że GTA San Andreas Multiplayer pozwala wybrać opcję prowadzenia wszystkich pojazdów i użycia wszystkich możliwych rodzajów broni dostępnych w oryginalnej wersji gry. Ponad 5000 graczy z całego świata jeździ po ulicach dzielnic i miast San Andreas… po prostu nie może wśród nich ciebie zabraknąć!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do GTA San Andreas Multiplayer