Multi Theft Auto: San Andreas 1.5.3

Pobierz Obrazy Opis

Multi Theft Auto: San Andreas jest amatorskim projektem o otwartym kodzie, a co za tym idzie, dostępnym zupełnie za darmo. Zapewnia on dostęp do serwera przeznaczonego wyłącznie do tej konkretnej gry w trybie multiplayer. W chwili obecnej oferuje on najlepszą synchronizację multiplayera GTA.

Do tej pory wszystkie kolejne próby stworzenia wersji w trybie multiplayer popularnej gry Grand Theft Auto spalały na panewce. Powodem był brak możliwości zgrania w czasie rzeczywistym akcji i reakcji wszystkich graczy, w sposób taki by synchronizacja ich zachowań była całkowicie realna, co jest warunkiem sine qua non jakiejkolwiek gry MMO. Tymczasem w Multi Theft Auto wszystkie problemy zostały rozwiązane wprost genialnie.

Dzięki temu Multi Theft Auto: San Andreas oferuje nie tylko mapy do gry online ale także zupełnie nowe, oryginalne tryby gry z możliwością wprowadzenia cech gry fabularnej, wyścigów arcade, gier skradanek i innych. Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej! Rozrywka z Grand Theft Auto: San Andreas, z dodatkiem trybu multiplayera Multi Theft Auto to najlepszy plan na każdy wieczór! Nie przepuść okazji i kliknij “pobierz”!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Multi Theft Auto: San Andreas