JDownloader 0.9.581

Pobierz Obrazy Opis
JDownloader

Menadżer pobierania plików opracowany specjalnie z myślą o domenach przechowujących pliki.

Zdarzyło ci się nie raz przeszukiwać sieć z nadzieją na odnalezienie drugiej części pliku, który zacząłeś pobierać? Albo czekać godzinami na zakończenie pobrania niewielkiego dokumentu z darmowego konta do pobierania? JDownloader rozwiąże te i inne problemy zupełnie za darmo. JDownloader jest bowiem niezwykłym i prostym w obsłudze menadżerem pobierania plików.

JDownloader to jednak więcej niż zwykły menadżer pobierania plików. Pozwala w znacznie prostrzy sposób pobrać pliki z serwerów przechowujących pliki takich jak RapidShare czy Megaupload, oferując możliwość równoczesnego pobierania kilku plików szybciej niż do tej pory. Dodatkowo oferuje opcje extra, takie jak zaprogramowanie pobierania czy ustawienie alert o dostępnych aktualizacjach.

To i wiele więcej znajdziesz w JDownloader, darmowym programie, specjalnie zoptymizowanym dla Leoparda. I co? Jeszcze nie kliknąłeś “pobierz”?

Pobierz

Wyszukiwania podobne do JDownloader

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .