Minecraft

Zostań budowniczym wielkiego i niezwykle zabawnego świata.

Minecraft jest jednym z największych sukcesów ostatnich lat wśród gier "indie". Gra powstała jako gra online (i do dziś jej podstawowa wersja jednoosobowa jest dostępna na oficjalnej stronie web) aby w miarę narastającego sukcesu doczekała się wersji na PC, Xbox 360 czy Android...

Co takiego ma Minecraft, że przyciąga tyle zwolenników? Trudno wytłumaczyć sukces gry jeżeli nigdy w nią nie grałeś, stąd w tym miejscu pragniemy przedstawić darmową wersję demo abyś mógł odczuć jej magię. W Minecraft znajdziesz ogromną piaskownicę (ogromną a wręcz gigantyczną, jako, że świat Minecraft jest praktycznie trzy razy większy od Ziemi), w której to będziesz mógł wybudować wszystko co tylko zapragniesz, korzystając z klocków przypominających popularne Lego.

Ale budowa to coś więcej niż tylko koncepcja, tak więc będziesz potrzebować materiałów budowlanych (stąd tytułowy "crafting") i sam będziesz musiał przygotować kamienie, drewno, zbudować odpowiednie narzędzia i całe sale fabryczne, a także budynki mieszkalne i magazyny. Musisz zatroszczyć się o odpowiednie schronienie bo choć za dnia świat Minecraft jest bezpiecznym i spokojnym miejscem, który możesz poznawać bez obaw, w nocy staje się obszarem polowań Nocnych Potworów, przed którymi musisz się schronić. I choć na początku gry wystarczą byle drzwi, aby odeprzeć ich atak, w miarę pokonywania kolejnych poziomów będziesz musiał zbudować fortyfikacje obronne, zatroszczyć się o broń i amunicję.

Twój świat Minecraft rośnie wraz z twoją wyobraźnią. Jedyne czego potrzebujesz to materiały budowlane, więc zataczaj rękawy i zabieraj się do roboty!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Minecraft