Worms World Party 1.0 Demo

Pobierz Obrazy Opis
Worms World Party

Najnowszy multiplayer Worms – zlikwiduj wszystkien robaki w sieci!

Stanowiąca część popularnej sagi Worms, której bohaterami są najzabawniejsze robaki – żoŀnierze wśród gier komputerowych, odsŀona Worms World Party oferuje szaloną zabawę na caŀego, więcej ciekawszych poziomów, więcej rodzajów broni i więcej robaków, W tym wypadku gra jest ukierunkowana przede wszystkim na tryb online ale umożliwia rozgrywkę indywidualną, spokojniejszą.

Rozgrywka w Worms World Party odbywa się w dwójwymiarowej scenerii, zachowującej charakter i styl sagi, a także typową dla niej dużą dozę czarnego humoru. Możesz wybrać między kilkoma trybami gry, począwszy od platform w których najważniejsza jest wspóŀpraca, poprzez frenetyczna walkę wszystkich ze wszystkimi a skończywszy na powiązanych misjach, w których celem jest utrzymanie przy życiu wszystkich robaków tak dŀugo jak to tylko możliwe.

A pomoże ci w tym wspaniaŀy arsenaŀ broni, bo przecież w żadnej odsŀonie Worms nie może zabraknąć wielkich i strasznych maszyn do zabijania a Worms World Party ma ich zatrzęsienie. Tak więc zamiast siedzieć i czytać, kliknij “pobierz” aby wypróbować bezpŀatnie Worms World Party i przekonać się sam jakie nowe sposoby zabijania wymyśliŀy te sprytne robaki. Ach, i pamiętaj, znajdź sobie dobrą kryjówkę zanim zaczniesz strzelać!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Worms World Party