Worms 4: Mayhem Demo

Pobierz Obrazy Opis
Worms 4: Mayhem

Worms powracają i sieją zniszczenie!

Podążając ścieżką do trzeciego wymiaru wyznaczoną przez Worms 3D, ta czwarta już z kolei odsłona przygód naszych ulubionych robaków zapewnia jeszcze więcej zabawy, jeszcze więcej nowych scenerii, jeszcze więcej robaków i przede wszystkim jeszcze więcej broni o większej sile rażenia! Worms 4: Mayhem jest z pewnością najbardziej widowiskową odsłoną sagi. Teraz możesz wypróbować ją zupełnie za darmo.

Na co czekasz aby stanąć do walki w trybie indywidualnym lub multiplayer w Worms 4: Mayhem, w scenerii parku jurajskiego, zamku Kamelot, Arabii czy Dzikiego Zachodu? A wszystko to w 3 wymiarach, które naprawdę wyróżniają Worms 4: Mayhem wśród innych gier a przy okazji gwarantują niesamowite możliwości zniszczeń i dewastacji oraz doskonałą grywalność.

Każdy kolejny ekran Worms 4: Mayhem ma swoje włąsne cechy charakterystyczne, inną broń a nawet dodatkowe, drugoplanowe misje, nie związane z ostatecznym celem gry. Ten oczywiście pozostaje niezmienny: wykończyć wszystkie wrogie robaki w jak najlepszym stylu Worms!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Worms 4: Mayhem

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .