Windows Movie Maker Vista 2.6

Pobierz Obrazy Opis
Windows Movie Maker Vista

Nowa wersja doskonaŀego edytora wideo Microsoftu opracowana specjalnie dla Windows Vista.

Przedstawiamy tu nową wersję Windows Movie Maker opracowaną specjalnie na potrzeby systemu Vista. Jest to z pewnościa najlepsza alternatywa dla użytkowników tego systemu, którzy korzystając z innych wersji tego popularnego edytora wideo spotkali się z wieloma problemami. Wersja Vista sprawi, że w docelowym środowisku, na potrzeby którego powstaŀa, program Windows Movie Maker rozwinie wszystkie swoje możliwości i będzie dziaŀaŀ bez zarzutu.

Windows Movie Maker Vista pozwala tworzyć i edytować filmy począwszy od różnych sekwencji. Wystarczy wybrać sekwencje, które zŀożą się na nasze wideo i dodając kolejno efekty graficzne, wybrane spośród blisko 30 propozycji, oraz efekty przejściowe wybrane pomiędzy ponad 60 różnymi efektami, stworzyć film. W każdej chwili możesz też wycinać i wklejać w inne miejsce poszczególne sekwencje. Wszystkie narzędzia wchodzące w skŀad Windows Movie Maker są niezwykle różnorodne i wielce przydatne.

Tym niemniej największą zaletą Windows Movie Maker Vista jest prostota obsŀugi oprogramowania, z w peŀni intuicyjnym interfejsem, który nie sprawi kŀopotów żadnemu użytkownikowi. Dzięki Windows Movie Maker Vista każdy będzie mógŀ stworzyć swój wŀasny film bez najmniejszego wysiŀku.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Windows Movie Maker Vista