Need for Speed ProStreet Demo

Pobierz Obrazy Opis

Need for Speed jest jedną z tych sag w historii gier związanych ze sportami motorowymi i samochodami, której sukcesów nie sposób zliczyć. Jej prestiż na skalę światową rośnie z dnia na dzień a Need for Speed ProStreet jest tego najlepszym przykŀadem. Need for Speed ProStreet odzwierciedla światek ulicznych wyścigów, które po raz pierwszy mają miejsce na zamkniętych torach, co oznacza, że nie będziesz musiaŀ zwracać uwagi na ruch uliczny ani uciekać przed policją depczącą ci po palcach.

Jak zazwyczaj, środowisko graficzne Need for Speed ProStreet jest wprost niesamowite (zwróć uwagę na niebywaŀe efekty dymne) a samochody doznają “prawdziwych” zniszczeń w wypadkach mających miejsce podczas wyścigów. Jedynym sposobem na zdobycie samochodu twych marzeń jest wygrywanie kolejnych wyścigów.

¿Masz duszę artysty? ¿Jesteś niespokojnym duchem, któremu ciężko dogodzić? Nie martw się, w Need for Speed ProStreet znajdziesz miejsce dla siebie dzięki opcji Autosculpt, która pozwoli ci stworzyć karoserię samochodu wedle twoich upodobań, dekorując ją z pomocą lakierów, winyli, felg, zderzaków, chlapaczy itp... Zbuduj sobie samochód swoich marzeń i wciskaj gaz do dechy!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Need for Speed ProStreet