NOD32 Antivirus 8.0.304.1 Demo

Pobierz Obrazy Opis

NOD32 Antivirus jest programem gwarantującym najwyższy stopień zabezpieczenia komputera, który wyróżnia się wysoką jakością wszystkich swoich elementów i dodatkowo posiada wiele opcji zaawansowanych. W rzeczy samej NOD32 na trwale wszedł już do elity antywirusów. Niczym potężna ośmiornica NOD32 wyłapuje wszystkie możliwe zagrożenia czyhające na internautów, takie jak różnego rodzaju robaki, trojany, rootkity, próby phishingu czy różnorakie szkodliwe kody; a interfejs użytkownika jest prosty i dostępny w wielu językach.

Dodatkowo, przy użyciu heurystyki NOD32 potrafi zidentyfikować do tej pory nierozpoznawalne niebezpieczne pliki lub te, które z uwagi na brak czasu nie zostały jeszcze rozpoznane jako groźne. NOD32 aktualizuje się samoistnie z dużą częstotliwością i integruje z centrum bezpieczeństwa Windows, dzięki czemu wykrywa, izoluje i niszczy potencjalnie niebezpieczne pliki.

Wśród innych zalet Antywirusa NOD32 należy wyróżnić niezwykle niski poziom wykorzystania zasobów komputera a także wyjątkową prędkość analizy plików, folderów i niezależnych plików. Interfejs programu jest nie tylko prosty w obsłudze ale także niezmiernie intuicyjny a najlepszym dowodem na sprawne działanie programu są miliony zadowolonych użytkowników z całego świata. Teraz wystarczy abyś ty pobrał NOD32 gratis i zdecydował sam czy dołączysz do nich już teraz.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do NOD32 Antivirus

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .