Adobe Photoshop CC Demo

Pobierz Obrazy Opis
Adobe Photoshop

Punkt referencyjny dla retuszu fotograficznego i edycji.

Adobe Photoshop staŀ się z biegiem czasu i wyŀącznie dzięki wŀasnym zasŀugom punktem referencyjnym dla innych programów edycji i projektowania graficznego. Adobe to pakiet edycji graficznej który jako jedyny nie ogranicza wyobraźni twórczej. Dzięki Adobe zrobisz wszystko co tylko wymyślisz.

Adobe Photoshop umożliwia dokonanie retuszu fotograficznego zaczynając praktycznie od zera. I tak, każdy pobrany plik możesz zmieniać i retuszować jak tylko chcesz. Możesz dodać wszystkie efekty graficzne, filtry, pracować na poszczególnych layerach, wektoryzować, pracować z prostymi zdjęciami i obrazami, z projektami 3D i wiele innych. Możliwości jest nieskończenie wiele. Adobe Photoshop jest kompatybilny z 32- bitowymi obrazami HDR.

Jedną z największych zalet Adobe PhotoShop jest fakt optymalizacji retuszu i zarządzania zdjęciami cyfrowymi. Dodatkowo Adobe Photoshop dysponuje caŀą siecią darmowych wtyczek i rozszerzeń, które pozwalają by użytkownik rozwijaŀ funkcjonalność podstawowego pakietu (który skąd inąd nie jest taki podstawowy) na tyle na ile jest to jemu potrzebne.

Maŀo ci jeszcze? Więc zwróć uwagę na inteligentne filtry, narzędzia szybkiego wyboru, definijące krawędzie, koloryzujące filmy, odtwarzacz obrazów typu RAW, itp. Si Adobe Photoshop zajmuje uprzywilejowane miejsce wśród programów graficznych i to nie przypadek. Pobierz teraz gratis wersję próbną i sprawdź to sam.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Adobe Photoshop

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .