Sims 2

Najpopularniejszy i zarazem najsŀynniejszy symulator socjalny.

Sims to niezwykle popularna gra, która od początku powstania zrewolucjonizowaŀa sektor gier i stworzyŀa swoisty podgatunek symulatorów socjalnych. Możesz wybrać postać i określić jej osobowość, wygląd zewnętrzny, zainteresowania, zdolności i wady. Jako jedyny jesteś odpowiedzialny za twoje wŀasne sukcesy i porażki, momenty glorii i zapomnienia w każdej ze sfer życiowych, związanych z nauką i pracą, ze związkami międzyludzkimi, przyjaźniami, kŀótniami i obawami... Jednym sŀowem Sims to prawdziwy symulator codziennego życia.

Środowisko graficzne Sims w caŀości zostaŀo zaprojektowane w 3D i jest peŀne wyjątkowo realistycznych szczegóŀów. W grze znajdziesz i rozpoznasz odtworzone z dużą dozą wiarogodności wszelkiego typu scenerie i miejsca o niesŀychanym kolorycie. Oczywiście musisz zadbać o wszystkie potrzeby życiowe twojego Sima: zaspokoić gŀód i pragnienie, potrzeby fizjologiczne, zapewnić poprawną higienę, w tym i snu, a także wszystkie możliwe wygody. Twój Sim musi odpocząć gdy jest zmęczony ale i także potrzebuje trochę rozrywki po ciężkim dniu pracy. Nie przeocz niczego, jeżeli nie chcesz by twoja postać zmarŀa przedwcześnie.

Być może jedną z tajemnic sukcesu Sims jest możliwość stworzenia i dokonania zmian w każdym elemencie lub obiekcie gry. Tym samym, zamiast żyć życiem twojej postaci możesz poświęcić się projektowaniu i budowaniu domów, mebli, ubrań, etc... aby później przenieść je do prawdziwej gry. Tym samym, wachlarz opcji gry rozrasta się do niespodziewanych granic. Pobierz teraz gratis wersję demo i przekonaj się sam…

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Sims 2