Los Sims 3: ¡Ale fauna! Demo

Pobierz Obrazy Opis

Z Sims 3: Ale fauna!, piątą już aktualizacją Sims, będziesz mógŀ utworzyć swoje wŀasne zwierzątko, dokŀadnie takie jakie chcesz. Masz do wyboru wiele ras trzech podstawowych zwierząt: psa, kota i konia i calą masę opcji pozwalających na ich personalizację. Dzięki Sims 3: Ale fauna! nareszcie będziesz mieć w domu zwierzątko o jakim zawsze marzyŀeś!

Wśród opcji do wyboru znajdują się nie tylko te odpowiadające za wygląd zewnętrzny stworzenia ale też odpowiadające za jego osobowość wedŀug miejsca w którym zamieszka. I tak będziesz mógŀ wybierać między stojącymi wiernie na straży domostwa psami, wesoŀymi acz nieco rozrabiającymi kotkami albo szybko kŀusującymi ogierami bądź spokojnymi klaczami, uwielbiającymi wyczesywanie i opiekę. Jeżeli zapiszesz swoje zwierzątko w wersji demo Los Sims 3: Ale fauna!, w peŀnej wersji gry będziesz mógŀ się w nie wcielić.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Los Sims 3: ¡Ale fauna!

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .