VideoPad Video Editor 7.40

Pobierz Obrazy Opis
VideoPad Video Editor

Twoje wŀasne filmy najprościej jak tylko się da!

Chcesz sam przygotować film wideo lub prezentację multimedialną i nawet nie wiesz od czego zacząć? Ustąp trochę miejsca na twardym dysku VideoPad Video Editor, pobierz i uruchom ten program od razu i za darmo bowiem nareszcie będzięsz mógŀ stworzyć swoje wŀasne wideo w wyjątkowo prosty i szybki sposób .

VideoPad Video Editor umożliwia wycięcie fragmentów filmów, teledysków, zdjęć i piosenek celem stworzenia zupeŀnie nowych wideo i prezentacji. Każdy wybrany przez ciebie plik może zostać wkomponowany w nowe miejsce, dzięki temu, że interfejs użytkownika pozwala na dowolne przesuwanie wszystkich elementów.

I tak możesz stworzyć filmy z najlepszymi fragmentami wideo z wakacji, dodając do nich zdjęcia i ulubioną muzykę lub plażowy hit tego lata. Możesz też urozmaicić film animacjami i różnymi efektami. Z VideoPad Video Editor to nie iluzja a rzeczywistość! I to bez najmniejszego wysiŀku!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do VideoPad Video Editor

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .