WinZip

Najlepszy kompresor i dekompresor plików.

WinZip to bodajże najpopularniejszy i najczęściej używany kompresor plików na rynku, co bez wątpienia stanowi gwarancję jego dziaŀania. Tak więc po prostu nie masz wymówek aby nie pobrać go gratis i wypróbować. Wydajność WinZip zadziwia, biorąc pod uwagę ilość formatów na których dokonuje kompresji i dekompresji plików (ZIP, ZIPX, RAR, 7Z, JAR, IMG, BZ2, IMG, CAB, ISO i wiele, wiele innych), a także końcowy rozmiar plików w każdym przypadku.

Wśród najciekawszych zalet WinZip, warto wyróżnić możliwość dostępu do miniaturek skompresowanych danych (tzw, podgląd wewnętrzny); ulepszoną kompresję plików audio typu WAV; nośnik formatów .BZ2 y .RAR; możliwość zredukowania rozmiaru plików JPEG do maksymalnie 25% czy też automatyczny system kompresji, który samoistnie ocenia poziom kompresji dla każdego pliku z osobna w zależności od jego typu i rozmiaru. Dodatkowo, i począwszy od wersji 14.0, WinZip posiada wbudowany szereg funkcji szyfrowania plików i tworzenia ich automatycznych kopii bezpieczeństwa.

WinZip może zintegrować się bez problemu z wyszukiwarką Windows i umożliwia tworzenie plików samouruchamiających się, które zdekompresują się same na każdym komputerze, nawet bez zainstalowanego programu WinZip. Niesamowite, prawda?

Pobierz

Wyszukiwania podobne do WinZip