Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie… Demo

Pobierz Obrazy Opis

W grze strategicznej Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II (Lord of the Rings: Battle for Middle-Earth II), powracamy do historii stworzonej przez Tolkiena i mamy okazję wziąć udział w bitwach, które nie znalazły miejsca w ekranizacji Władcy Pierścieni.

Przemierzaj dziewicze terytoria takie jak Dol Guldur, Mroczna Puszcza czy Góry Mgliste, odkrywając nowe rodzaje broni i nowe umiejętności, takie jak możliwośc wezwania starożytnych smoków, kontrolę nad erupcją wulkanów lub rzucanie śmiercionośnymi piorunami.

Najwyższy czas abyś poznał przebieg walk, których nie widziałeś w kinie, takie jak Wojna na Północy, w której możesz stanąć po którejkolwiek ze stron. Będziesz bronił Śródziemia na czele armii Elfów, Krasnoludów i Ludzi czy też wolisz stanąć po stronie okrutnych najeźdźców?

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II

Używamy naszych własnych i innych firm ciasteczka dać lepszą obsługę i zapewniają reklamy dostosowane do naszych użytkowników. Podczas nawigacji lub korzystania z naszych usług, rozumiemy, że akceptujesz nasze korzystanie z plików cookie.