Wyszukiwarka Edukacyjna 2.0.1

Pobierz Obrazy Opis
Wyszukiwarka Edukacyjna

Wyszukiwarka dzięki której dzielenie się i dostęp do sieciowych zasobów informacji o charakterze edukacyjnym staŀ się banalnie prosty.

Wyszukiwarka edukacyjna jest aplikacją, która powstaŀa z myślą o uczniach i studentach, i która pozwala z jednego miejsca wyszukiwać konkretne informacje w wielu encyklopediach, sŀownikach, wyszukiwarkach i portalach edukacyjnych i to bez potrzeby otwierania okna przeglądarki. Z pomocą tej samej aplikacji możesz także udostępniać swoje zasoby sieciowe innym użytkownikom.

Upraszczając, można powiedzieć, że Wyszukiwarka Edukacyjna skraca dystans między użytkownikiem a tematem nad którym pracuje, pozostawiając w zasięgu jego ręki możliwość wyszukiwania informacji w niemalże wszystkich stronach sieciowych u wyszukiwarkach poświęconych tematom edukacyjnym.

Ponadto, Wyszukiwarka Edukacyjna dysponuje szeregiem linków do encyklopedii internetowych i ogólnych wyszukiwarek, takich jak Enciclopedia Británica Online, MSN Encarta, Wikipedia, Dictionary.com, Google, Yahoo czy inne, które mogą okazać się specjalnie przydatne rzeszom użytkowników, którzy interesują się bądź uczą tak popularnego ostatnio języka hiszpańskiego, Definicion.org czy biblioteka wirtualna Miguel de Cervantes, etc...

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Wyszukiwarka Edukacyjna