CCleaner

Niezastąpiony program do "odśmiecania" komputera.

CCleaner to jeden z tych programów, które gwarantują doskonaŀą wydajność systemu, a który możesz teraz pobrać caŀkowicie gratis.

CCleaner nie tylko zajmuje się oczyszczaniem systemu ale dba o prywatność użytkownika i optymalizuje pracę komputera. CCleaner eliminuje wszystkie te pliki które samoistnie tworzą się dzień po dniu (zwŀaszcza przy użyciu Internetu) zwalniając miejsce na twardym dysku i tym samym sprawiając, że systems Windows pracuje znacznie szybciej. Dodatkowo, CCleaner eliminuje wszystkie ślady twojej aktywności w Internecie.

Z drugiej strony, CCleaner ma wbudowane ciekawe narzędzie oczyszcząjące rejestr Windowsa, które jest w stanie wyeliminować wszystkie nieprawidŀowe komendy i, w razie potrzeby, stworzyć kopię bezpieczeństwa poprzedniego rejestru. Inną wielką zaletą programu jest szybkość z jaką wykonuje swoje zadanie, nieporównywalnie wyższa od innych narzędzi tego typu.

Dzięki CCleaner będziesz mógŀ oczyszczać, między innymi, następujące typu plików:

- Pliki tymczasowe, historię i cookies przeglądarek Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera, Google Chrome i Safari.

- Rejestr komputera.

- Rejestr gŀówny.

- Pliki tymczasowe plików przynależnych do aplikacji takich jak Windows Media Player, Kazaa, eMule, pasek narzędzi Google’a, Netscape, Adobe Reader, Nero, Microsoft Office, WinZip, WinRAR, WinAce i wiele innych.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do CCleaner