IObit Toolbox 1.2

Pobierz Obrazy Opis
IObit Toolbox

Doskonały program zarówno dla administratorów systemu jak i amatorów pomagający rozwiązać szereg komputerowych problemów.

IObit Toolbox jest darmowym programem służącym do rozwiązywania problemów zaistniałych w środowisku Windows, powstałym z myślą o administratorach systemów a także przeciętnych użytkownikach komputerów, którym nieobce są zasady programowania i którzy nie obawiają się “poszperać” w ustawieniach konfiguracji systemu operacyjnego kiedy odkryją jakikolwiek błąd w działaniu komputera.

Aż 25 różnych narzędzi tworzy wspólny interfejs IObit Toolbox, dzięki którym uzyskasz pełną informację o komputerze i jego komponentach, ustawisz poziom ochrony bezpieczeństwa systemu i twoich danych a także zoptymalizujesz pracę komputera i oczywiście naprawisz jakikolwiek potencjalny błąd.

A wszystko to powoli i krok po kroku, odręcznie i na własne ryzyko. Dzięki IObit Toolbox szybko i bez komplikacji możesz sam sobie “poszperać” w ustawieniach konfiguracji Windows ale uważaj co robisz!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do IObit Toolbox

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .