Windows XP Service Pack 3

Pobierz Obrazy Opis

Odpowiednio zaktualizowany system operacyjny stanowi gwarancję prawidłowego działania komputera przez długie lata. Tym niemniej, korzystanie z automatycznych aktualizacji nie zawsze i nie wszystkim odpowiada. Stąd rozwiązanie jakie oferuje Windows Update wydaje się najbardziej praktyczne, jako, że użytkownik może zdecydować sam, które elementy aktualizacji chce pobrać i zainstalować.

Microsoft wypuszcza na rynek pakiety do odosobnionego pobierania, takie jak Windows XP Service Pack 3, który zawiera wszystkie nowinki dla komputera z systemem Windows XP. Dzięki niemu użytkownik ma pełną kontrolę nad ustawieniami osobistymi i decyduje co warto zainstalować.

Co zaś się tyczy samych aktualizacji, Windows XP Service Pack 3 zawiera wszystkie najważniejsze ulepszenia systemu powstałe od czasu wypuszczenia na rynek poprzedniej wersji pakietu, to jest Windows XP Service Pack 2. Wśród nich cieszą najnowsze aplikacje dla Windowsa i pomoc online dla wielu programów a także kompatybilność z nowymi formatami. Dodatkowo, Windows XP Service Pack 3 zawiera kilka programów, których nie można już pobrać inną drogą, jak na przykład Windows Movie Maker dla XP.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Windows XP Service Pack 3