Macromedia FreeHand MX 11.0.2 Demo

Pobierz Obrazy Opis

Macromedia FreeHand MX, program spod znaku i z gwarancją Adobe, oddaje w ręce zawodowych projektantów graficznych jak i amatorów, niezwykŀe narzędzie o światowej sŀawie, dzięki któremu stworzysz nieskończenie wiele projektów, takich jak plakaty, broszury reklamowe, logotypy, czasopisma i inne. A teraz masz możliwość pobrania i wypróbowania Macromedia FreeHand MX caŀkowicie za darmo.

Macromedia FreeHand MX to program projektowania wektorowego, który ewoluując, od dawna rywalizuje z innym gigantem, jakim niewątpliwie jest Corel Draw. Projekty wektorowe, w odróżnieniu od map bitowych, pozwalają na tworzenie grafik o jakimkolwiek rozmiarze i to bez uszczerbku na jakości. W użyciu, Macromedia FreeHand MX pozostaje wierny typowym standardom i tak po lewej stronie interfejsu graficznego znajdują się palety narzędzi a ŀatwo dostępne okna otwierają się wedle potrzeb użytkownika gwarantując dostęp do wielu konkretnych opcji.

Wśród ciekawostek, które wyróżniają Macromedia FreeHand MX, należy wymienić sporą liczbę automatycznych efektów jak i możliwość tworzenia grafik trójwymiarowych; wyjątkowo intuicyjną obsŀugę i kompatybilność z innymi narzędziami Adobe, takimi jak Macromedia Flash czy Fireworks MX, co zdecydowanie zwiększa liczbę zastosowań omawianego tu programu.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Macromedia FreeHand MX

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .