Halo

Jedna z najbardziej cenionych strzelanek XXi wieku.

Halo to wszechotaczająca pierwszoosobowa strzelanka, stojąca na krawędzi gatunków epickich i science fiction. W Halo staniesz się bowiem ocalaŀym z zagŀady bohaterem, który musi stawić czoŀo najeźdźcom z innej planety i uchronić Ziemię przed napierającymi siŀami sojuszu obcych.

Prezentowana tu odsŀona Halo dla PC wyróżnia się niezwykle emocjonującą akcją gry i dopracowanym scenariuszem. To sprawiŀo, że dla graczy z caŀego świata Halo zdoŀaŀa się już stać grą kultową. Ponadto w tej wersji istnieje możliwość uruchomienia w grze online doskonaŀego trybu multiplayera, który zawiera szereg map, pojazdów i rodzajów uzbrojenia dostępnych wyŀącznie tutaj.

W trybie multiplayera może grać równocześnie 16 graczy. Mogą się oni poruszać po 15 różnych mapach, z których 6 zupeŀnie nowych jest dostępnych tylko w tej wersji. Realizm grafik gry jest na najwyższym poziomie, zdecydowanie godnym prestiżu jakim cieszą się już przy starcie kolejne odsŀony Halo. Nie zastanawiaj się dŀużej, pobierz Halo i wypróbuj tę grę caŀkowicie gratis. Nie stój z boku i po prostu przeżyj to sam!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Halo