iPool 2.0.22 Demo

Pobierz Obrazy Opis
iPool

Wystaw na próbę swoją zręczność grając w bilard online.

Dzięki uprzejmości firmy Memir Games, możesz teraz pobrać za darmo iPool i zagrać wiele razy w bilard w doskonale dopracowanej i niezwykle realnej scenerii zrealizowanej w 3D, zupełnie jakbyś grał w realu ale z wszystkimi zaletami gry i w wygodzie własnego fotela przed komputerem.

iPool przeniesie cię do barów i sal gry pełnych dymu papierosowego przed stół wysłany zielonym suknem, na którym to najbardziej doświadczeni mistrzowie gry udowadniają swą zręczność. Wszystko jest tak realne… a jednak nie musisz wdychać szkodliwego dymu ani tym bardziej płacić za udział w grze. Po prostu pobierz iPool i postaraj się wcelować w odpowiednią kulę. Masz do wyboru szeroki wachlarz gier na 6, 8 i 9 kul, a także bilard angielski, break, rotation ball, etc.

iPool oferuje także możliwość wzięcia udziału w rozgrywkach online i czatowania z przeciwnikami podczas gry. Jeżeli lubisz grać w bilard i lubisz szukać przeciwników wśród internautów nie zastanawiaj się dłużej i pobierz wolną od wirusów grę iPool. Świetna rozrywka gwarantowana!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do iPool