Keylogger Remoto 1.2 Demo

Pobierz Obrazy Opis
Keylogger Remoto

Peŀna kontrola nad wszystkim co dzieje się z twoim komputerem, niezależnie od tego gdzie się akurat znajdujesz.

Martwi cię to co dzieje się z twoim komputerem podczas twojej nieobecności? Keylogger Remoto to prosty program, który rejestruje wszystko co dzieje się z twoim komputerem kiedy to nie ty przed nim siedzisz...

Jak widzisz Keylogger Remoto dziaŀa podobnie jak każdy inny program tego typu dostępny na rynku... tym niemniej nowością tego Keyloggera jest to, że po raz pierwszy nie będziesz musiaŀ czekać aż zasiądziesz na powrót na swoim miejscu aby sprawdzić jego zapis i natychmiast zobaczysz co dziaŀo się z twoim komputerem z jakiegokolwiek miejsca i w czasie rzeczywistym.

Jedyne czego potrzebujesz to komputer lub komórka z dostępem do Internetu, przez które podŀączysz się do twojego konta Keylogger Remoto i znajdziesz w nim caŀą informację o tym co dziaŀo się i dzieje z twoim komputerem. Bez potrzeby instalacji programu w innych niż twój wŀasny komputerach i w peŀni bezpieczny dzięki utworzeniu wŀasnego użytkownika i hasŀa dostępu: wypróbuj Keylogger Remoto za darmo i odkryj jak ŀatwo jest ochronić prywatność swoich danych a także kontrolować pracę innych na twoim komputerze.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Keylogger Remoto

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .