Perfect Keylogger 1.68.2 Demo

Pobierz Obrazy Opis
Perfect Keylogger

Sprawdź co się dzieje z twoim komputerem kiedy przed nim nie siedzisz.

Chcesz upewnić się, czy twoje dzieci lub pracownicy używają komputer wyŀącznie do nauki i pracy kiedy nie ma ciebie w pobliżu? Podejrzewasz, że za twoimi plecami ktoś wchodzi na nieodpowiednie strony? Nie musisz się już o to martwić ani zamawiać usŀug prywatnego detektywa, wystarczy, że pobierzesz i zainstalujesz Perfect Keylogger.

Perfect Keylogger to praktyczne narzędzie monitoryzujące użycie klawiatury, caŀkowicie niewidoczne i niemożliwe do wykrycia przez użytkownika komputera na którym zostanie zainstalowany. Perfect Keylogger nie pojawia się nawet w menadżerze zadań podczas gdy ty będziesz otrzymywać raporty w formie plików log z informacją o wszystkich klawiszach, które zostaŀy użyte podczas twojej nieobecności. Dodatkowo, program ten wykona serię zrzutów ekranu i zapisze je skompresowane na twardym dysku, tak abyś w wolnym czasie mógŀ je przejrzeć.

Warto napomknąć w tym miejscu o systemie specjalnych ostrzeżeń, jakim dysponuje Perfect Keylogger. I tak, wystarczy określić sŀowa lub zdania, które w szczególności nas interesują, a program powiadomi nas jak tylko zostaną one napisane.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Perfect Keylogger

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .