Refog Keylogger 7.9.0 Demo

Pobierz Obrazy Opis
Refog Keylogger

Caŀkowity nadzór pracy twojego komputera bez wzbudzania podejrzeń.

Na dzień dzisiejszy nadzór nad caŀością zadań realizowanych przez twój komputer nie wymaga żadnego wysiŀku, ani pieniędzy, dzięki programom takim jak Refog Keylogger.

Refog Keylogger monitoryzuje pracę twojego komputera, prowadząc rejestr wszystkich stron i programów, które zostaŀy otwarte. Dodatkowo, dokonuje z zaprogramowaną częstotliowością zrzutów ekranu z pulpitu, dzięki czemu kontrola jest w zasadzie stuprocentowa.

Refog Keylogger tworzy plik, w którym zachowana jest informacja o wszystkich zadaniach, ze szczegóŀową informacją dotyczącą otwieranych stron i dziaŀających programów, itp. Dodatkowo, oferuje szczegóŀową informację dotyczącą konkretnych zadań, dzięki czemu możesz stworzyć listę zadań, które uważasz należy stale monitoryzować, co zapewnia znacznie dokŀadniejszą kontrolę.

Refog Keylogger rozpoczyna pracę jak tylko zostanie zainstalowany, co z pewnością przyczynia się do zmniejszenia twojej troski.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Refog Keylogger

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .