Nero Kwik Media 12.5.00300

Pobierz Obrazy Opis
Nero Kwik Media

Multimedialny menadżer z wieloma funkcjami.

Nero Kwik Media to multimedialny menadżer typu “all in one”, który firma Nero oferuje nieodpŀatnie wszystkim zainteresowanym multimediami. Dzięki Nero Kwik Media w prosty i wygodny sposób, bo z centralizowanego graficznego interfejsu, możesz dokonywać praktycznie wszystkie zadania związane z multimedialnymi plikami.

Zapomnij o oddzielnych programach do odtwarzania plików, ich zarządzania czy nagrywania na pŀyty DVD. Nero Kwik Media potrafi to wszystko sam a dodatkowo zmieni lokalizację wybranych plików między twoim komputerem a innym nośnikiem, odtworzy pŀyty DVD w formacie HD a nawet filmy Blu- ray, lub utworzy CD z audio bazując na twojej kolekcji MP3. Ponadto odtworzy muzykę i zorganizuje twoje fotografie, tworząc wygodne katalogi lub stworzy multimedialne prezentacje i playlisty. Jakby ci byŀo maŀo, na koniec pomoże w edycji zdjęć, podzieli się nimi z twoimi znajomymi a nawet wprowadzi twoje filmy wideo na twój kanaŀ YouTube czy inny.

Nero Kwik Media ma jeszcze kilka innych wyjątkowo użytecznych narzędzi, ale może pobierzesz go caŀkowicie gratis i wypróbujesz sam już teraz?

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Nero Kwik Media

Używamy plików cookie do ulepszania, analizowania połączeń i wyświetlania reklam. Jeśli będziesz kontynuować, zaakceptujesz jego użycie. Więcej informacji tutaj .