DVD Shrink 3.2.0.15

Pobierz Obrazy Opis
DVD Shrink

Skopiuj w bezpieczny sposób twoje filmy na DVD.

DVD Shrink to prosty, darmowy program, który umożliwi ci stworzenie na twardym dysku zapasowych kopii twoich filmów na DVD. Kiedy kopia będzie już wykonana, możesz się uciec do każdego programu do nagrywania aby przenieść kopię na DVD. Aby ci to zadanie uŀatwić, DVD Shrink automatycznie wiąże się z Nero, o ile masz już go zainstalowanego w swoim komputerze.

DVD Shrink pomaga także rozwiązać szereg problemów związanych z kopiowaniem pŀyt DVD, wŀączywszy w to ich rozmiar i typ kodowania. W tym celu, DVD Shrink ma wbudowane swoje wŀasne algorytmy rozkodowywania, które umożliwią skopiowanie każdej pŀyty, a także wŀasny system kompresji, dzięki któremu na jedną pŀytę DVD skopiujesz kilka filmów, które w swej wersji oryginalnej nie zmieściŀyby się na tego typu pŀycie.

Reasumując, jest to niezwykle kompletny a zarazem wygodny i prosty w obsŀudze program do ripowania pŀyt DVD z wieloma zintegrowanymi narzędziami. A do tego gratis. Czy można chcieć czegoś więcej?

Pobierz

Wyszukiwania podobne do DVD Shrink

Używamy naszych własnych i innych firm ciasteczka dać lepszą obsługę i zapewniają reklamy dostosowane do naszych użytkowników. Podczas nawigacji lub korzystania z naszych usług, rozumiemy, że akceptujesz nasze korzystanie z plików cookie.