Mozilla Firefox 127.0

Pobierz Obrazy Opis
Mozilla Firefox

Najnowsza wersja przeglądarki z najnowocześniejszymi rozwiązaniami Firefoxa.

Twórcy Mozilla Firefox wiedzą doskonale, że w żadnym wypadku nie mogą spocząć na laurach, pomimo tego, że ich przeglądarka jest wciąż w czołówce tych najbardziej popularnych. Gwarancją wysokiej pozycji Mozilli na rynku jest nie tylko wręcz frenetyczna częstotliwość z jaką wypuszczane są kolejne wersje ich przeglądarki ale przede wszystkim jakość kolejnych ulepszeń ukierunkowanych na poprawę surfowania po Internecie i wygodę pracy użytkownika.

I tak, w zaledwie kilka miesięcy po opublikowaniu poprzedniej wersji, która wbrew oczekiwaniom nie zyskała zbyt wielu zwolenników, mamy już dostępną najnowszą wersję przeglądarki, Mozilla Firefox 7.0. Wyróżnia się ona odświeżonym i nowoczesnym designem i całkowicie nowatorskimi opcjami umożliwiającymi lepszą i szybszą interakcję ze środowiskiem tak popularnych obecnie portali społecznościowych.

Prezentowana tu najnowsza wersja przeglądarki, wierna jak zawsze, swojemu szybkiemu cyklowi rozwoju niesie ze sobą rozwiązania najnowszej generacji, które pozytywnie wpływają na szybkość przepływu danych a tym samym pracy przeglądarki, bezpieczeństwa i stabilności programu, które to z pewnością przyciągną uwagę użytkowników. Zaledwie kilka miesięcy młodsza od swojej poprzedniczki, obecna wersja Mozilla Firefox może pochwalić się ponad tysiącem różnych ulepszeń, które sprawią, że Firefox wyda ci się jeszcze łatwiejszy w obsłudze i ciekawszy, jak tylko zaczniesz odkrywać najnowsze jego zalety.

Pamiętaj, że Mozilla Firefox 7.0 dysponuje nośnikiem dla sieciowych technologii najnowszej generacji, co sprawi, że tworzenie komplementów dla Firefoxa, aplikacji i stron Web stanie się dla programistów dziecinną igraszką. A wszystko to, jak zawsze, całkowicie gratis bo przecież w innym wypadku nie byłby to Firefox… czyż nie?!

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Mozilla Firefox