Mozilla Firefox 8.0

Pobierz Obrazy Opis
Mozilla Firefox

Szybkie i bezpieczne surfowanie po Internecie z Firefoxem.

Z uwagi na siłę przebicia w swym sektorze i stabilny status na przestrzeni ostatnich lat, Mozilla Firefox jest przeglądarką, która nie wymaga prezentacji. Program jest wciąż unowocześniany i ulepszany, dzięki czemu pozostaje w ścisłej czołówce najczęściej używanych przeglądarek ze względu na funkcjonalność, estetykę wizualną i prostotę obsługi.

Mozilla Firefox była jedną z pierwszych przeglądarek, które wprowadziły system surfowania z zakładkami. W chwili obecnej ujmuje użytkowników właściwymi tylko sobie opcjami bezpieczeństwa (takimi jak powiadamianie o atakujących stronach), możliwością surfowania po Internecie w ramach całkowicie prywatnych sesji, systemem kasowania historii stron a także usprawnionym zarządzaniem zakładkami i pobieranymi plikami oraz możliwością zapamiętywania i odnawiania zachowanych sesji.

Tym niemniej, to co wyróżnia Mozilla Firefox wśród innych popularnych przeglądarek dostępnych na rynku (Safari, Opera, Camino, etc.) to możliwość poszerzania jej funkcji i zmiany wyglądu dzięki niezliczonym wtyczkom dostępnym za darmo w Internecie.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Mozilla Firefox