Mozilla Firefox Portable 126.0

Pobierz Obrazy Opis

Mozilla Firefox Portable to przenośna wersja prestiżowej przeglądarki Firefox, którą z pewnością używasz na codzień w jej konwencjonalnej wersji. Podstawowa różnica, jaka czyni Mozilla Firefox Portable wyjątkową aplikacją to jej specjalne rozwiązania techniczne opracowane na potrzeby zapisywania i przenoszenia jej w pamięci USB lub jakimkolwiek innym nośniku danych. Tym samym, niezależnie od komputera na którym przyjdzie ci pracować, twoja historia, włączywszy w to zakładki i “ulubione” strony bedą dostępne tylko i wyłącznie dla ciebie i żadnego innego użytkownika.

Oczywiście, Mozilla Firefox Portable zachowuje wszystkie zalety, które czynią Firefox tak wyjątkową przeglądarką: szybkość i wydajność programu, możliwość surfowania z wykorzystaniem zakładek, menu z dodatkami (wtyczki, tematy i rozszerzenia, które można pobrać dodatkowo gratis), opcje bezpieczeństwa, mechanizmy zablokowywania wyskakujących okien (pop up), zintegrowane wyszukiwanie, automatyczne aktualizacje, etc...

Dzięki Mozilla Firefox Portable nie zostawisz gdziekolwiek bądź swoich danych osobowych i prywatnych informacji i będziesz mógł zabrać wszędzie ze sobą twoją ulubioną przeglądarkę ze wszystkimi jej rozszerzeniami i zakładkami. A wszystko to całkowicie gratis.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Mozilla Firefox Portable