Google Chrome Portable 39.0.2171

Pobierz Obrazy Opis
Google Chrome Portable

Mobilny Google Chrome. Zabierz ze sobą w podróż twoją ulubioną przeglądarkę.

Choć ciężko jest nam przyzwyczaić się do zmian, zwŀaszcza gdy przywykliśmy już do konkretnej przeglądarki, kiedy pojawiają się nowe opcje i możliwości, zawsze warto uważnie się im przyjrzeć, zwŀaszcza gdy, tak jak i w tym wypadku, przeglądarka pochodzi spod znaku Internetowego giganta Google, posiada wszystkie jego gwarancje i jest przygotowana by za tobą podążać gdziekolwiek byś nie szedŀ.

A na dodatek w wielu wersjach językowych i caŀkowicie gratis. Potrzebujesz jeszcze jakiejś zachęty by pobrać i zacząć korzystać z Google Chrome Portable? Nie musisz nawet rezygnować ze swojej dotychczasowej przeglądarki, ponieważ w przeciwieństwie do oryginalnego Google Chrome, jego wersja mobilna jest przystosowania do dziaŀania jako, powiedzmy, drugorzędna przeglądarka.

Stworzona jako aplikacja przenośna, przeglądarka Google Chrome Portable nie musi być nawet zainstalowana w komputerze z jakiego będzie używana. Bezpośrednio z nośnika danych na którym jest zapisana, Google Chrome Portable pozwoli ci surfować po Internecie z jakiegokolwiek komputera, zachowując wszystkie twoje ustawienia, zakŀadki i historię.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Google Chrome Portable