Mobile Phone Tools Bluetooth 4.0 Demo

Pobierz Obrazy Opis
Mobile Phone Tools Bluetooth

Program umożliwiający przesyłanie danych między komputerem a telefonem komórkowym i tworzenie melodii.

Coraz częściej używamy telefonów komórkowych w innych celach niż tylko prowadzenie rozmów. W rzeczy samej, zastępują nam one w dużej mierze komputery. Mimo to, niektóre dane, szczególnie te bardziej narażone na ingerencję obcych osób (telefon przecież łatwiej zgubić niż komputer stacjonarny), warto jest przetrzymywać w komputerze i przy okazji uniknąć konfliktów spowodowanych podwojeniem plików. W tym ostatnim przypadku przychodzi nam z pomocą Mobile Phone Tools Bluetooth.

Mobile Phone Tools Bluetooth jest aplikacją stworzoną celem przesyłania i synchronizowania danych pomiędzy komputerem a telefonem komórkowym. Korzystając z niej możesz zsynchornizować wszystkie dane z listy kontaktów i zadań do wykonania, kalendarza, muzyki, wideo i zdjęć... cokolwiek okaże ci się potrzebne.

Ale to nie wszystko! Mobile Phone Tools Bluetooth pozwala ci tworzyć nasze własne kompozycje melodyczne i tony do telefonu a także podłączyć komórkę do komputera i przezeń uzyskać dostęp do Internetu. A wszystko to poprzez łącze Bluetooth.

Reasumując, Mobile Phone Tools Bluetooth jest narzędziem bez którego nie może się obejść żaden użytkownik smartfona.

Pobierz

Wyszukiwania podobne do Mobile Phone Tools Bluetooth